تاریخچه

شرکت آرتا تجارت رادمهر ایرانیان تامین کتتده انواع گازهای صنعتی کرایوجنیک مانند آرگون ، اکسیژن ، و گازهای میکس و با دارا بودن سیستم حمل و نقل مجهز ، قادر به ارائه محصولات به صورت بالک به سراسر ایران می باشد.

چشم انداز ما

آرتا تجارت اردمهر ایرانیان متعهد به ارائه خدماتی بیش از انتظارات مشتریان است. هدف ما گسترش مرز های کاری و حرکت به سوی تولید گازهای طبی و ترکیبی، افزایش تعداد شعبات و سرمایه گذاری ها با حفظ تعهد های اخلاقی و حرفه ای و…

ماموریت سبز

ما به اهمیت حفظ محیط زیست واقفیم و از این رو تلاشمان را برای کمک به آینده ای روشن و پایدار برای نسل های آینده اختصاص می دهیم :
استفاده از فن آوری ها، محصولات و خدمات سازگار با محیط زیست.

گازهای صنعتی

اکسیژن مایع

اکسیژن یکی از پر اهمیت ترین و ضروری ترین عناصر طبیعت بشمار می آید که اکثر موجودات به آن نیازمندند. در حالی که استفاده اکسیژن در عرصه پزشکی قابل چشم پوشی نیست

ادامه مطلب

نیتروژن مایع

نیتروژن مایع یا به عبارتی Liquid nitrogen (بسیار شبیه به آب) با دمایی نزدیک ۱۹۶ درجه زیر صفر بوده و از تقطیر جزء به جزء هوای مایع به دست می‌آید .

ادامه مطلب

آرگون مایع

آرگون مایع یا Argon Liquid به میزان زیاد در هنگام جداسازی هوا یافت می شود. آرگون مایع از تقطیر جزء به جزء هوا تولید شده و در دو حالت مایع و گاز به محصول قابل ارائه توسط گروه صنعتی آرتا تجارتتبدیل می شود.

ادامه مطلب

اطلاعات تماس

شماره تماس : ۰۹۱۲۰۶۸۵۹۴۵

ایمیل ها: 

Info@domain.com

Sales@domain.com

Manager@domain.com

انواع سیلندر

گازهای ویژه

 اغلب سردرگمی در تفاوت بین گازهای صنعتی و گازهای ویژه وجود دارد. گازهای صنعتی گاهی اوقات به عنوان گازهای کالا و یا گازهای فله نامیده می شوند.

ادامه مطلب

گازهای با خلوص بالا

آنها در آزمایشات ، پژوهش ها، تولید نیمه هادی ها، مواد پتروشیمی و در بخش محیط زیست ضروری هستند. آنها همچنین به عنوان گازهای حامل در انواع تجهیزات تجزیه ای و برای تولید لامپ استفاده می شوند.

ادامه مطلب

هلیوم

هلیوم گاز بی اثر و سبک ترین گاز بعد از هیدروژن به حساب می آید. به طور گسترده به عنوان گاز حامل برای تجهیزات تجزیه، به عنوان یک گاز جوش ویژه و برای پوشش فلزات استفاده می شود.

ادامه مطلب

گازهای ترکیبی

 انواع گازهای ترکیبی به عنوان گازهای کالیبراسیون ، در صنایع ساخت فلز ، مواد غذایی ، پزشکی و روشنایی استفاده می شوند.

ادامه مطلب