شیوه کاشت انواع محصولات گلخانه ای

بررسی نحوه کاشت انواع محصولات گلخانه ای به صورت خلاصه وار و ساده

محصولات گلخانه ای : گلخانه یکی از راه حل های مدرن برای مبارزه با سرما، گرما و کم آبی می باشد و در بسیاری از کشور های قطبی یا کشور های استوایی که دارای آب و هوای سرد یا گرم هستند و یا با مشکل کم آبی رو به رو هستند، احداث گلخانه می تواند بهترین گزینه برای تولید میوه و سبزیجات در این مناطق باشد.

البته سالیان زیادی است که در کشور های اروپایی و غربی فرهنگ مصرف میوه گلخانه ای جا افتاده است زیرا میوه های گلخانه ای نسبت به میوه های زمین زراعی سالم تر و طبیعی تر هستند و برای رشد آنها از هیچ گونه کود یا سم شیمیایی استفاده نمی شود. در حالی که میوه های زمین زراعی خیلی سریع آفت می گیرند و در معرض نور مستقیم آفتاب، گرما و سرمای بیش از حد دچار سرمازدگی یا گرمازدگی می شوند. در نظر داشته باشید که تابش نور خورشید به صورت مستقیم میتواند باعث خشک شدن گیاه شده ولی در محیط های گلخانه به دلیل سفارشی بودن تنظیمات هیتر گلخانه که به عنوان تامین کننده گزمایش در گلخانه میباشد این عمل کاهش چشمگیری داشته و میتوان در صورت نیاز اقدام به استفاده از سیستم گرمایشی کرد.

در این نوشته از eig-shop قصد داریم تا ضمن معرفی فواید گلخانه شیوه کاشت انواع محصولات گلخانه ای را نیز به شما آموزش دهیم. لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.