نایلون عریض صنعتی و ساختمانی

نایلون صنعتی و ساختمانیاز آن دسته نایلون عریض است، که در ساخت و ساز ساختمان و صنایع مختلف کاربرد به سزایی دارد، نایلون‌صنعتی و نایلون ساختمان  معمولا به عنوان کاور ساختمان، کاور گیاهان در صنعت کشاورزی، محافظت از مصالح ساختمانی، پوشش موقت وسایل و … کاربرد دارند؛ کیهان پلاستیک تولید کننده انواع نایلون های ساختمانی در ابعاد و اندازه های مختلف و تولید کننده نایلون های صنعتی در مصارف شاخه های کشاورزی و صنعت بسته بندی به صورت مستقیم بدون واسطه آماده عرضه محصولات خود است. قبل از خرید و استعلام قیمت نایلون ساختمان با ما هم راه باشید تا در باره پلاستیک ساختمان بیشتر آشنا شویم دانستن درباره ی کاربردهای نایلون در صنعت ساختمان می‌تواند مفید باشد.

نایلون کاور ساختمانی نایلون عریض ساختمانی است که برای پوشش ساختمان ها، فندانسیون،بتون ریزی و… کاربرد دارد،  از جمله نایلون های ساختمانی میتوان به نایلون فندانسیون اشاره کرد، این پلاستیک های ساختمانی برای ساخت وساز های ساختمان ها استفاده می‌شود. از کاربرد های این محصول می‌توان به جلوگیری از آب به داخل زمین اشاره کرد.

کاربردهای نایلون در صنعت ساختمان

اکنون به کاربرد های  مختلف نایلون در صنعت ساختمان می پردازیم.

کف سازی: از مواد پلاستیکی مثل پی وی سی و پلی اتیلن برای مقاوم سازی کف اتاق یا ساختمان در برابر آسیب ها استفاده می‌کنند. استفاده از این مواد باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت سیمان به زمین و قالب گیری بهتر سازه، کاهش آلودگی صوتی و این که به راحتی تمیز می شوند.

 

پوشش سقف و بام: برای محافظت از سطح خارجی بام ها از آسیب، دو لایه نایلون مختلف نیاز داریم. لایه بالایی می تواند از ترموپلاستیک رنگی الفین باشد و لایه زیرین معمولا از پلی یورتان که انرژی کمتری می برد و قسمت داخلی خانه را خنک نگه می‌دارد.

 

محافظت و ایمنی: فعالان عرصه ساختمان، مجبورند در طول ساخت یک پروژه، نکات ایمنی را در نظر بگیرند. ریختن ضایعات ساختمانی به پایین و خطرات جانی که افراد را تهدید میکند، بدریخت به نظررسیدن نمای ساختمان در دست ساخت و محافظت از نما در مکان هایی که آفتاب زیادی می‌تابد مواردی است که پیمانکاران ساختمانی را به فکر استفاده از نایلون‌های عریض ساختمانی انداخته است.

محافظت در برابر تغییرات آب و هوایی: مهندسان ساختمان سازی برای پیش برد سریع پروژه های ساختمانی در فصل زمستان و بهار که بارش ها زیاد است، از این نایلون‌ها در ابعاد گسترده استفاده می‌کنند. در واقع بدون ایجاد پوشش محافظتی کار بسیار سخت خواهد بود.نایلون عریض ساختمانی در مقابل باد و طوفان نیز بسیار قدرتمند عمل می‌کند و با توجه به ترکیبات به کاررفته در آن به باد اجازه نمی‌دهد که باعث حرکت و ارتعاش آن شود. در مواقع بارش برف این نایلون ها به دلیل استحکام، سفتی و ضخامتی که دارند مانند یک سطح روغنی عمل کرده و مانع نفوذ برف به فضای داخلی می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.